اخبار > بیانیه حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز خرم آباد
 


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز خرم آباد

يُرِيدُونَ أَنْ يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَ يَأْبَى اللَّهُ إِلاَّ أَنْ يُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ  (سوره التوبه/32 )

حماسه حضور میلیونی مردم در نهم دی 1388، تکرار لبیک دوازدهم فروردین 1358 به همراهی و همیاری مردم ایران از نظام اسلامی بود که در حکومت های نوین مردمی مصداق بارز تکرار رفراندوم قرار گرفت. دشمنان اسلام و انقلاب هیچگاه از آسیب رساندن به مرزهای فرهنگی سیاسی، اقتصادی و اجتماعی سرزمین عزیزمان باز ننشسته و نخواهد نشست.

در آستانه هشتمین سالگرد نهم دی امسال، روز بصیرت، سپاهیان ابلیس با استفاده هماهنگ از جبهه گسترده شبکه های اجتماعی ضد اسلام و ضد انقلاب با استفاده از وضعیت تنگ معیشت و مطالبات اقتصادی مردم عزیزهجمه ای عظیم علیه اقتدارنظام اسلامی به راه انداختندکه ثمره آن اغتشاش و آتش زدن اموال عمومی و اهانت به پرچم کشور عزیزمان شد. درایت نیروهای انتظامی و امنیتی و پایمردی  نیروهای مخلص بسیج و مردم در مرزبندی صف مطالبه گری از اغتشاش گران، منجر به خنثی شدن نقشه های پلید استکبار جهانی و دولت خبیث سعودی شد و اقلیت آشوبگران به حاشیه رفتند.

حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان خرم آباد به عنوان بخش کوچکی از جامعه دانشگاهی، انزجار خود را از حرکت وقیحانه چند روز اخیر آشوبگران اعلام داشته و امیدوار است با اتحاد ملی دولت و مجلس و ملت، در راستای راهبردهای حکیمانه ولی امر مسلمین جهان برای ایجاد گشایش در اوضاع معیشتی هموطنان به ویژه دردمندان جامعه به زودی شاهد رخدادهای تأثیر گذار باشیم.

والله مستعان

حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان

12 دی 1396


١٣:٠٠ - سه شنبه ١٢ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٦٧٣١٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج